Besilaukiančioms

Terapinė grupė besilaukiančioms moterims, norinčioms labiau įsiklausyti į savo kūno poreikius, išmokti atsipalaiduoti ir įveikti nerimą laukiant gimdymo.
Užsiėmimų metu atliksime įvairius specialiai besilaukiančioms moterims pritaikytus kūno ir judesio terapijos pratimus, padedančius pasiruošti gimdymui, atsipalaiduoti ir užmegzti gilesnį ryšį su įsčiose augančiu kūdikiu. Taip pat jūsų laukia pokalbiai apie nėštumo metu svyruojančias emocijas, jų išveikimo būdus, kvėpavimo praktikos, relaksacijos pratimai, savimasažas. Susipažinsite su kvėpavimo, atsipalaidavimo ir judesio priemonėmis, kad jas galėtumėte efektyviai taikyti gimdymo metu.
Seminaro tikslas supažindinti būsimas mamas su šokio-judesio terapijoje bei MA-URI savigydos sistemoje naudojamomis savęs pažinimo, gydymo ir judesio bei kvėpavimo priemonėmis, kad jas efektyviai galėtumėte taikyti viso nėštumo ir gimdymo metu.
Seminarą ves Jurga Mozūrienė – 4-ių vaikų mama, gydomojo masažo specialistė, kvalifikuota šokio-judesio terapeutė, Mama MA-URI programos mokytoja, seminarų moterims lektorė, 14 metų dirbanti su besilaukiančiomis moterimis bei mamomis su mažyliais.
Užsiėmimai vyks antradieniais nuo 11 iki 12.30 val. Ošia sveikatos studijoje, Vilniuje.
Grupės dydis – iki 6 dalyvių
6-ių užsiėmimų ciklo kaina 150 eurų.
Registracijos forma https://forms.gle/kbkMLgCj4NbACPFUA
Jei turite klausimų, paskambinkite man ž tel. 867304557 arba parašykite el.paštu jurgamoz@gmail.com
Dalyvių atsiliepimai:
 “Judesio terapijos užsiėmimai šio nėštumo metu man buvo svarbiausia pasiruošimo gimdymui dalis. Ir nors esu žmogus, kuris labiau už viską vertina žinias ir intelektinį pasiruošimą, tačiau antro nėštumo metu jutau didelį norą atsigręžti į savo kūno pojūčius, signalus ir patyrinėti, ką gali duoti stipresnis ryšys su juo. Gerai žinojau, kad šį kartą tikrai nenoriu palikti savieigai kūno pasiruošimo gimdymui ir kad turi būti kažkas labiau tam tinkamo nei nėščiųjų makštos. Užsiėmimai buvo paprasti, lengvai “įveikiami”, tačiau manyje po kiekvieno likdavo išties stiprus pojūtis, kad atvėriau dar vieną atvirumo su savimi lygį. Kildavo labai gilių, dėmesio reikalaujančių jausmų, stiprėjo santykis su šiuo nėštumu ir savimi. Jutau kaip tampu atidesne savo kūno pojūčiams, drąsesne labiau pasitikėti kūno žinutėmis, o iš to kilo bendras pasitikėjimas savimi ir savo galimybėmis. Atėjus gimdymo metui jaučiausi labai pasiruošusi iš praktinės pusės – turėjau daug “įrankių” aptartų ir išmėgintų užsiėmimuose ir kadangi per visą tą laiką jie jau buvo man gerai pažįstami, sugebėjau didelę dalį jų panaudoti. Ši gimdymo patirtis dėl tos priežasties labai skyrėsi nuo pirmosios – buvo daug ramesnė, greitesnė, ir bendrai sakant žymiai labiau mane praturtinanti. Jaučiu didelį dėkingumą Jurgai Mozūrienei ir manau, kad užsiėmimai, derinami su masažais yra nepaprastai vertinga pasiruošimo gimdymui dalis, kuri daugeliui moterų leistų patirti nėštumą ir gimdymą visai kitoje šviesoje.” (M.)
“Noriu pasidžiaugti ir padėkoti Jurgai už tą brangų laiką praleistą kartu. Neįtikėtina kaip kūnas gali atsipalaiduoti vedamas Jurgos balso ir nevaržomai judėti, taip kaip jam norisi, pagal meistriškai sudėliotą muzikos playlist’ą. Viskas aplink ištirpsta, lieki tik tu, tokia kokia esi. O kai atsimerki, matai nušvitusius mamyčių veidus ir mus visas vienijančius pilvukus. Trauki viską iš širdies gelmių, nes niekas kitas negali suprasti nėščios moters taip kaip kita nėščia moteris. Ir toliau šoku, praktikuoju tai ką išsinešiau iš šių užsiėmimų. Manau, kad tai labai padės man gimdymo metu atsipalaiduoti, rasti patogią pozą ir vaikeliui lengvai išplaukti šokio ritmu. ” (S.)