Giliųjų audinių masažas

Jaučiate stresą, kūno įtampą ar raumenų skausmą? Giliųjų audinių masažas gali būti jūsų problemų sprendimas. Atliekant giliųjų audinių masažą lėtais judesiais ir giliais paspaudimais atpalaiduojama raumenyse ir jungiamuosiuose audiniuose (fascijoje) esanti įtampa.

Atliekant giliųjų audinių masažą daugiausia dėmesio skiriama dažniausiai diskomfortą keliančioms zonoms – nugarai, kaklui, pečiams, sėdmenims, kojoms. Tačiau esant poreikiui jis gali būti taikomas ir rankoms ar pėdoms.

Šis masažo būdas naudojamas audinių ir raumenų sąaugoms, kurios gali slopinti kraujotaką ir sukelti skausmą bei uždegimą, suardyti. Masažas pradedamas nuo lengvesnių judesių, siekiant sušildyti raumenis, palaipsniui didinant spaudimo stiprumą ir gylį.

Giliųjų audinių masažas naudingas tiek fizinei, tiek psichinei sveikatai. Šis masažas gali padėti esant lėtiniams raumenų įtampos sukeltiems nugaros, kojų, pečių ar galvos skausmams. Reguliarus giliųjų audinių masažas gerina kūno lankstumą ir judesių paslankumą. Šio masažo metu yra atpalaiduojami įtempti ar sutrauktus raumenys, iš audinių lengviau pasišalina toksinai. Žmonėms, patiriantiems didelį fizinį krūvį, šis masažas gali padėti įveikti raumenų nuovargį ir užkirsti kelią traumoms bei raumenų skausmo atsiradimui.