Giliųjų audinių masažas

Jaučiate stresą, kūno įtampą ar raumenų skausmą? Giliųjų audinių masažas gali būti jūsų problemų sprendimas. Atliekant giliųjų audinių masažą lėtais judesiais ir giliais paspaudimais atpalaiduojama įtampa esanti giliai raumenyse ir jungiamuosiuose audiniuose (fascijoje).

Atliekant giliųjų audinių masažą daugiausia dėmesio skiriama dažniausiai diskomfortą keliančioms zonoms – nugarai, kaklui, pečiams, sėdmenims, kojoms. Tačiau esant poreikiui jis gali būti taikomas ir rankoms ar pėdoms.

Giliųjų audinių masažas naudojamas audinių ir raumenų sąaugoms, kurios gali slopinti kraujotaką ir sukelti skausmą bei uždegimą, suardyti. Masažas pradedamas nuo lengvesnių paspaudimų, kad sušildytų raumenis, o paskui spaudžiama giliau.

Giliųjų audinių masažas naudingas tiek fizinei, tiek psichinei sveikatai. Šis masažas gali padėti esant lėtiniams raumenų įtampos sukeltiems nugaros, kojų, pečių ar galvos skausmams. Reguliarus giliųjų audinių masažas gerina kūno lankstumą ir judesių paslankumą. Šio masažo metu yra atpalaiduojami įtempti ar sutrauktus raumenys, iš audinių lengviau pasišalina toksinai. Žmonėms, patiriantiems didelį fizinį krūvį, šis masažas gali padėti įveikti raumenų nuovargį ir užkirsti kelią traumoms bei raumenų skausmo atsiradimui.