Grupinė terapija

Šokio-judesio ir kūno terapijos grupės – tai terapinių užsiėmimų ciklas, skirtas įvairioms tikslinėms grupėms.

Artimiausia grupė, bus skirta kūdikio besilaukiančioms moterims.

Jeigu laukiesi vaikelio, nori daugiau dėmesio skirti sau ir tavyje augančiam stebuklui, įsiklausyti į savo kūno poreikius, išmokti atsipalaiduoti ir įveikti nerimą laukiant gimdymo – ši grupė Tau!
Užsiėmimų metu atliksime įvairius specialiai besilaukiančioms moterims pritaikytus judesio pratimus, padedančius pasiruošti gimdymui, atsipalaiduoti ir užmegzti gilesnį ryšį su mažuoju pilvelio gyventoju/a. Taip pat jūsų laikia pokalbiai apie nėštumo metu svyruojančias emocijas, bei tai, kad su jomis susidraugauti, kvėpavimo praktikos, relaksacijos pratimai, savimasažas. Susipažinsite su kvėpavimo, atsipalaidavimo ir judesio priemonėmis, kad jas galėtumėte efektyviai taikyti gimdymo metu.
Seminaro tikslas supažindinti būsimas mamas su šokio-judesio terapijoje bei MA-URI savigydos sistemoje naudojamomis savęs pažinimo, gydymo ir judesio bei kvėpavimo priemonėmis, kad jas efektyviai galėtumėte taikyti viso nėštumo ir gimdymo metu.
Seminarą ves Jurga Mozūrienė – 4-ių vaikų mama, masažuotoja, šokio-judesio terapeutė, Mama MA-URI programos mokytoja, seminarų moterims lektorė, 14 metų dirbanti su besilaukiančiomis moterimis bei mamomis su mažyliais.
Užsiėmimai vyks antradieniais nuo 11 iki 12.30 val. Ošia sveikatos studijoje, Vilniuje.
Grupės dydis – iki 6 dalyvių
Vieno užsiėmimo kaina – 25 eurai
Reikalinga išankstinė registracija tel. 867304557 arba el.paštu jurgamoz@gmail.com