MA-URI sesija

MA-URI bodywork – holistinės kūno terapijos sesijos, kurių metu švelniai ir giliai prisiliečiama ne tik prie fizinio kūno, bet ir prie žmogaus emocijų, jausmų, minčių, prisiminimų, skatinamas sklandžiai gyvenimo tėkmei trukdančių įsitikinimų, požiūrių keitimas, žmogaus vidinių resursų suaktyvinimas siekiant išsigydyti vidines žaizdas. MA-URI sesija tai tarsi sakralus šokis, kurio metu prie žmogaus kūno liečiamasi dilbiais. Prisilietimo judesiai lyg vandenyno bangos skalauja kūną, kad būtų “išvalyta” tai, kas žmogui trukdo žengti į priekį – seni įsitikinimai, nuoskaudos, abejonės, sekinančios emocijos.

MA-URI prisilietimo sesijos metu prisiliečiama prie viso žmogaus kūno. Prisilietimas čia naudojamas kaip priemonė, siekiant švelniai “prakalbinti” kūną ir jame nusėdusias patirtis, į atminties kerteles nustumtus prisiminimus, kartais traumas, tam, kad į praeities išgyvenimus žmogus galėtų pažvelgti su jais nesusitapatindamas, priimti naujus sprendimus ir atsikratyti senų įsitikinimų, trukdančių gyventi pilnavertį gyvenimą.  Naudojamas šiltas aliejus, specialiai parinkta muzika, esant poreikiui – pokalbis.

MA-URI sakralaus prisilietimo meno šaknys siekią senovės Polinezjos šalis ir jų protėvių išmintį. Šią techniką atliekantis specialistas privalo ne tik meistriškai įvaldyti prisilietimo bei sesijos metu naudojamų šokio judesių techniką, bet ir nuolat vadovautis sąmoningumo principais bei palaikyti savo minčių bei emocijų higieną.

Čia galite pasižiūrėti kaip MA-URI sesija atrodo iš šalies: