Nėščiųjų masažas

MA-URI nėščiųjų masažo metu naudojama specialiai besilaukiančiai moteriai pritaikyta prisilietimo technika ne tik padeda atpalaiduoti kūną ir palengvintinėštumo metu varginančius fizinius sunkumus – sumažinti nugaros skausmus, galūnių tinimą, bet ir sustiprinti pasitikėjimą savo kūno išmintimi, įveikti baimes, susijusias su nėštumu, gimdymu ir motinyste.

Tai tarsi mamos ir kūdikio emocinio ir dvasinio susijungimo ritualas, padedantis būsimai mamai įsiklausyti į savo vidinius poreikius ir užmegzti gilesnį ryšį su savo mažyliu.

MA-URI nėščiųjų masažai atliekami nuo 3-čio nėštumo mėnesio iki pat gimdymo. Sesijos metu moteris guli ant šono, parenkama raminanti, švelni muzika, tinkama tiek mamai, tiek vaikeliui.

Prisilietimo judesiai, tarsi vandenyno bangos skalauja kūną. Sukuriamas saugumo, atsipalaidavimo, palaimos pojūtis, leidžiantis moteriai įsiklausyti į savo pojūčius ir jausmus, geriau pajausti kūdikį, sustiprinti meilę sau ir naujai gyvybei.

Per pastarąjį dešimtmetį atlikti tyrimai parodė, kad besilaukiančioms moterims taikant nėščiųjų masažo terapiją, ženkliai pakinta su atsipalaidavimu ir stresu susijusių hormonų gamyba, turinti įtakos nuotaikos reguliavimui ir geresnei širdies ir kraujagyslių sveikatai. Masažas stimuliuoja minkštuosius audinius ir padeda sumažinti skysčių kaupimąsi bei sąnarių patinimą, gerina organizmo limfos sistemos pernašamų atliekų šalinimą.

Nėštumo metu dėl sunkėjančios gimdos spaudimo įtampa plinta į viršutinės ir apatinės kojų dalies raumenis, todėl jie patinsta ir spaudžia šalia esančius nervus. Masažo terapija padeda atpalaiduoti raumenų įtampą bei sumažinti skausmus.

MA-URI nėščiųjų masažus atlieka profesionali masažuotoja, šokio-judesio terapeutė, 4 vaikų mama, daugiau nei 10 metų dirbanti su būsimomis mamomis, vedanti mokymus besilaukiančioms moterims bei poroms.

Siūlome rinktis 60 min arba 90 min masažo sesiją.

Čia galite pasižiūrėti Mama MA-URI nėščiųjų masažo video: https://www.youtube.com/watch?v=M22XRBhzKhQ&t=7s